Ekskluzywna willa do sprzedaży w Costa del Sol Malaga, Estepona (Hiszpania). Luksusowa willa na sprzedaż w wolno stojącej zabudowie o jednej komfortowej kondygnacji i sześciu pokojach. Ekskluzywna willa do sprzedaży zapewnia domownikom niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Rynek wtórny. Luksusowa willa na sprzedaż wybudowana z materiałów najlepszej klasy. Ekskluzywna willa do sprzedaży posadowiona została na olbrzymiej działce o pow. 5 712 m2. Cena kształtuje się na poziomie 27,95 mln zł, co daje 37 416 zł/m2. Luksusowa willa na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową powierzchnią 747 m2 i dedykowana jest osobom ceniącym dobry styl i wyczucie wyrafinowanego smaku.
Ekskluzywna willa do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji zapierającym dech w piersiach widokiem na Gibraltar i wybrzeże Afryki. Luksusowa willa na sprzedaż dysponuje pięcioma sypialniami i uchodzi za prawdziwą perłę na hiszpańskim rynku nieruchomości. Luksusowa willa na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych willi do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, tłumaczenia itp.
Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl