Ekskluzywna willa do sprzedaży w Cannigione (Włochy). Luksusowa willa na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób,
które szukają na rynku oferty z 2026 roku wybudowanej z najlepszej klasy materiałów o powierzchni 150 m2. Ekskluzywna willa do sprzedaży składa się z 6 pokoi w ciekawej i konkurencyjnej cenie 3 650 000 zł (24 333 zł/m2; cena zależy od kursu EUR/PLN). Luksusowa willa na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i znajduje się na pieczołowicie wypielęgnowanej działce o powierzchni 250 m2. Ekskluzywna willa do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom europejski poziom życia, prestiż, styl i elegancję, a na dodatek komfort i bezpieczeństwo. Luksusowa willa na sprzedaż liczy 2 kondygnacje.
Ekskluzywna willa do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa willa do sprzedaży to gwarancja najwyższego standardu życia, komfortu, dyskrecji i bezpieczeństwa dla najbardziej wymagających i majętnych właścicieli. Ekskluzywna willa do sprzedaży może pochwalić się rewelacyjną lokalizacją na terenie nobilitującego, butikowego osiedla w sercu Sardynii. Okolica uchodzi za jedną z najbardziej poszukiwanych na całej wyspie. Lokalizacja łączy elegancję architektury, funkcjonalność oraz wyjątkowe widoki na otaczający krajobraz i śródziemnomorską naturę. Luksusowa willa na sprzedaż robi wrażenie wykończonym w najwyższym standardzie „pod klucz” wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– 3 pokoje;
– 2 łazienki;
– hol;
– taras.
Całość została urządzona z dbałością o detale. Dominuje tu śródziemnomorski styl w nowoczesnym wydaniu.
WGN serdecznie zaprasza na prezentację. Rozmawiamy po angielsku i włosku. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. WGN wyróżnia się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN stosuje System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W razie wszelkich pytań dotyczących tej oferty lub/i kredytu na jej zakup proszę o kontakt mailowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.