Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na II piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 47,35 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowego zachodu. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 940 zł/m2, co daje 518 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2025 roku. Kupujący nie płaci PCC (oferta bezpośrednio od dewelopera).
Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje najbardziej majętnym i wymagającym domownikom nie tylko najwyższy komfort i wygodę, ale również poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży fascynuje w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją blisko pięknego pałacu i klimatycznego parku. Nieopodal punkty usługowe, sklepy, obiekty użyteczności publicznej, kościoły, kawiarnie, restauracje, centra treningowe. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w nowo wybudowanym budynku z wszelkimi udogodnieniami (ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja). Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa wideofon. Dla zmotoryzowanych przygotowano duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. WGN zapewnia profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych ekspertów współpracujących z ponad dwudziestoma bankami dla klientów oczekujących pomocy przy znalezieniu finansowania na zakup wymarzonej nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.