Ekskluzywna willa do sprzedaży w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Luksusowa willa na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób,
które szukają na rynku oferty z 2018 roku wybudowanej z najlepszej klasy materiałów o powierzchni 108,1 m2. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna willa do sprzedaży składa się z 4 pokoi w ciekawej i konkurencyjnej cenie 930 000 zł (8 603 zł/m2). Luksusowa willa na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i znajduje się na pieczołowicie wypielęgnowanej działce o powierzchni 1116 m2. Ekskluzywna willa do sprzedaży liczy 1 kondygnację.
Ekskluzywna willa do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa willa do sprzedaży to wyselekcjonowana oferta premium dla dobrze sytuowanych i wymagających klientów poszukujących światowego standardu, perfekcyjnego wykończenia oraz zagwarantowanej prywatności i bezpieczeństwa. Ekskluzywna willa do sprzedaży cechuje się estetycznie zaaranżowanym wnętrzem o następującym rozkładzie pokoi i pomieszczeń:
PARTER:
– salon;
– taras;
– jadalnia;
– kuchnia;
– 3 sypialnie;
– łazienka;
– wc;
– wiatrołap;
– pomieszczenie gospodarcze;
– kotłownia;
PODDASZE:
– powierzchnia strychowa.
Cena obejmuje częściowe umeblowanie/wyposażenie. Z okien oraz tarasu roztacza się niezapomniany widok na posesję oraz tereny zielone. Luksusowa willa na sprzedaż wyposażona w szereg gadżetów XXI wieku, jak np. ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna willa do sprzedaży wzbudza zachwyt zadbaną i zagospodarowaną działką z murowanym budynkiem gospodarczo-garażowym. Do długiej listy zalet tej luksusowej willi na sprzedaż koniecznie należy dodać atrakcyjną lokalizacja w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury: szkół, sklepów, punktów usługowych, marketów, parków.
WGN serdecznie zaprasza na prezentację. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. WGN wyróżnia się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN stosuje System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W razie wszelkich pytań dotyczących tej oferty lub/i kredytu na jej zakup proszę o kontakt mailowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.