Luksusowa willa na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna willa do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu, dzięki czemu dedykowana jest osobom
nie uznającym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wygodę. Luksusowa willa na sprzedaż oddana została do użytku w 2019 roku z materiałów najlepszego sortu. Cena – 760 000 zł (5 289 zł/m2). Ekskluzywna willa do sprzedaży z rynku wtórnego w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia 143,7 m2 obejmuje 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Duża działka rozciąga się na 791 mkw.
Luksusowa willa do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna willa na sprzedaż to synonim europejskiego standardu życia — przestrzeń klasy premium zaprojektowana z myślą o tych, którzy nie akceptują kompromisów w kwestii komfortu, estetyki i wykończenia. Luksusowa willa na sprzedaż położona w spokojnej i zielonej okolicy. Nieopodal szkoły, sklepy, punkty usługowe, restauracje, tereny rekreacyjne, parki. Ekskluzywna willa do sprzedaży doskonale nadaje się pod inwestycję. Sprzyja temu funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń:
PARTER:
– 3 pokoje;
– kuchnia;
– spiżarnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– kotłownia;
PIĘTRO:
– 2 sypialnie;
– salon;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój;
– klatka schodowa.
Dla zmotoryzowanych przygotowano garaż. Luksusowa willa na sprzedaż wyposażona w liczne nowoczesne rozwiązania, jak m.in. światłowodowy internet.
WGN serdecznie zaprasza na prezentację. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. WGN wyróżnia się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN stosuje System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W razie wszelkich pytań dotyczących tej oferty lub/i kredytu na jej zakup proszę o kontakt mailowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.