Luksusowy apartament na sprzedaż w Bielsku-Białej (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 850 000 zł (11 905 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2022 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 71,4 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.
Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w samym sercu, blisko Starówki. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy m.in. przepiękny ogród z ławkami i plac zabaw. Nieopodal parki, szkoły, sklepy, galerie handlowe, punkty usługowe. Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu komfortowym, eleganckim i umeblowanym wnętrzem przy użyciu wysokiej jakości materiałów (np. deska barlinecka, gres). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom życie na wysokim poziomie w otoczeniu wielu udogodnień, jak np. ogrzewanie podłogowe. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
– salon;
– część jadalnianą;
– kuchnię;
– 2 sypialnie;
– łazienkę;
– hol.
Rodziny posiadając samochód docenią przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu.
Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.