Luksusowa willa na sprzedaż w Malaga (Hiszpania). Ekskluzywna willa do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu, dzięki czemu dedykowana jest osobom nie uznającym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wygodę. Luksusowa willa na sprzedaż wybudowana z materiałów najlepszego sortu. Cena – 1 884 782 zł (13 463 zł/m2; cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna willa do sprzedaży z rynku pierwotnego w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia 140 m2 obejmuje 3 pokoje na 1 kondygnacji. Duża działka rozciąga się na 151 metrach mkw.
Luksusowa willa na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim przepięknym, prywatnym solarium oraz bajecznym ogrodem. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Malagę. Nowi właściciele ekskluzywnej willi do sprzedaży będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenów, stref zabaw dla dzieci oraz pomieszczeń. Luksusowa willa na sprzedaż poszczycić się może gustownie zaaranżowanym wnętrzem z salonem, 3 sypialniami, 2 łazienkami, kuchnią, wc oraz wentylowaną piwnicą. Na zamożne osoby posiadające więcej niż jeden samochód czekają 2 miejsca parkingowe. Ekskluzywna willa do sprzedaży wyposażona została w szereg nowoczesnych technologii, jak np. aerotermika oraz ogrzewanie i chłodzenie podłogowe (w cenie).
Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.