Luksusowa willa na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna willa do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 849 tys. zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 2 133 zł/m2. Luksusowa willa na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej pochodzi z rynku pierwotnego. Ekskluzywna willa do sprzedaży zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 398 m2 na okazałej działce liczącej 4 991 m2. Wnętrze luksusowej willi na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi rozłożonych na dwóch kondygnacjach. Standard deweloperski. Ekskluzywna willa do sprzedaży adresowana jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i europejski poziom życia, jakie ona gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.
Ekskluzywna willa do sprzedaży adresowana do osób kochających dobry gust, styl, elegancję i komfort na europejskim poziomie. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej willi tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA ZERO: pomieszczenie gospodarcze + 2 korytarze + łazienka + spiżarnia + salon + gabinet + wiatrołap + garaż + kotłownia + pokój + garderoba + kuchnia + jadalnia + hall
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka + garderoba + hall + 3 pokoje + pokój + pomieszczenia strychowe.
Ekskluzywna willa do sprzedaży posiada kompletny projekt aranżacji wnętrza (na zdjęciach wizualizacja wnętrza zgodna z projektem). Luksusowa willa na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety). Ekskluzywna willa do sprzedaży zachwyca także imponującą bryłą i znakomitą lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Blisko stąd do lasu, co gwarantuje ciszę i spokój. W pobliżu także niezbędna infrastruktura: szkoła + sklepy + placówki medyczne.