Ekskluzywna willa do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa willa na sprzedaż posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 768 m2. Ekskluzywną willę do sprzedaży wystawiono w dobrze skalkulowanej cenie 850 tys. zł, czyli 6 538 zł/m2. Luksusowa willa na sprzedaż z rynku wtórnego o jednej kondygnacji i wygodnej powierzchni 130 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywna willa do sprzedaży adresowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowa willa na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2014 roku. Cztery pokoje wykończono materiałami najlepszego sortu.
Ekskluzywna willa do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa willa na sprzedaż w opcji z lub bez umeblowania. Ekskluzywna willa do sprzedaży olśniewa bajkowym ogrodem, gdzie znajdziemy kwiaty i krzewy. Na terenie działki mieści się również duży, zabudowany grill i dodatkowe miejsce przygotowane na ognisko.
Luksusowa willa na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: garderoba + pomieszczenie gospodarcze + 3 sypialnie + taras + spiżarnia + salon + 2 łazienki + garaż + kuchnia. W razie wszelkich pytań (luksusowa willa na sprzedaż, kredyt na jej zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, oraz umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.