Ekskluzywna willa do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa willa na sprzedaż posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 239 m2. Ekskluzywną willę do sprzedaży wystawiono w dobrze skalkulowanej cenie 780 tys. zł, czyli 6 420 zł/m2. Luksusowa willa na sprzedaż z rynku wtórnego o dwóch kondygnacjach i wygodnej powierzchni 121,5 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywna willa do sprzedaży adresowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowa willa na sprzedaż z 2013 roku. Cztery pokoje wykończono materiałami najlepszego sortu.
Ekskluzywna willa do sprzedaży olśniewa słonecznym, przestronnym i zadbanym wnętrzem, a także doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Luksusowa willa na sprzedaż wyróżnia się ponadto przepięknie utrzymanym ogrodem z pergolą tarasową. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest obecność strychu do przechowywania przedmiotów. Osoby zmotoryzowane docenią garażu w bryle budynku. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej willi tworzą:
NIŻSZA KONDYGNACJA: kotłownia + aneks kuchenny + przedpokój + wiatrołap + wc + jadalnia + salon
WYŻSZA KONDYGNACJA: łazienka z wc + 3 pokoje + przedpokój + balkon + garderoba.
Cena luksusowej willi na sprzedaż zawiera meble kuchenne z całym sprzętem AGD.