Ekskluzywna willa do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa willa na sprzedaż posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 4 000 m2. Ekskluzywną willę do sprzedaży wystawiono w dobrze skalkulowanej cenie 990 tys. zł, czyli 5 824 zł/m2. Luksusowa willa na sprzedaż z rynku wtórnego o jednej komfortowej kondygnacji i wygodnej powierzchni 170 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywna willa do sprzedaży adresowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowa willa na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2017 roku. Pięć pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.
Luksusowa willa na sprzedaż objęta cieszącym się uznaniem wśród naszych stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna willa do sprzedaży zachwyca nowoczesnym wnętrzem i olbrzymim potencjałem – świetnie nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej (pawilon usługowo-handlowy). Wnętrze ekskluzywnej willi do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pralnia + 5 pokoi + garderoba + kuchnia + garaż + 2 łazienki + pomieszczenie gospodarcze.
Ekskluzywna willa do sprzedaży zapewnia mieszkańcom duże poczucie komfortu. Troszczy się o to między innymi:
– ogrzewanie podłogowe
– zmiękczacz wody
– kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza
– odkurzacz centralny.
Luksusowa willa na sprzedaż gwarantuje również swoim mieszkańcom wysokie poczucie bezpieczeństwa.
Luksusowa willa na sprzedaż olśniewa pieczołowicie utrzymaną działką ze skalniakiem, wodospadem i budynkiem grillowym. Na działce znajdziemy również wiele nasadzeń drzew ozdobnych oraz dwie oczyszczalnie ekologiczne. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej willi na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna willa do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mejlowy. Przy transakcji zakupu luksusowej willi zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.