Ekskluzywna willa do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa willa na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o 2 komfortowych kondygnacjach i 5 pokojach.
Ekskluzywna willa do sprzedaży zapewnia domownikom niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Rynek wtórny. Luksusowa willa na sprzedaż wybudowana w 2017 roku z materiałów najlepszej klasy. Ekskluzywna willa do sprzedaży posadowiona została na olbrzymiej działce o powierzchni 1205 m2. Cena kształtuje się na poziomie 1 350 000 zł, co daje 7 542 zł/m2. Luksusowa willa na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową powierzchnią 179 m2 i dedykowana jest osobom ceniącym dobry styl i wyczucie wyrafinowanego smaku.
Ekskluzywna willa do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa willa do sprzedaży stworzona dla majętnych i wymagających ludzi sukcesu, którzy pragną wyjątkowej przestrzeni do życia – komfortowej, eleganckiej i prestiżowej. Ekskluzywna willa do sprzedaży przyciąga uwagę komfortowym i estetycznie zaaranżowanym wnętrzem:
– pokój;
– 1-stanowiskowy garaż;
PIĘTRO:
– korytarz;
– 3 sypialnie;
– balkon;
– 3 garderoby;
– pralnia;
– łazienka.
Luksusowa willa na sprzedaż wyposażona w szereg nowoczesnych technologii, jak np. światłowód + monitoring. Ekskluzywna willa do sprzedaży fascynuje zadbaną i zagospodarowaną działką z fantastycznym ogrodem i tarasem. Kierowcy mają do dyspozycji garaż + dodatkowe miejsca parkingowe przed posesją. Prezentacja i zakup luksusowej willi przeprowadzana jest zawsze w obecności agenta WGN. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji ekskluzywnej willi zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu.
Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem nieruchomości:
– podatek od czynności cywilno-prawnych;
– taksy notarialnej;
– wpisów do księgi wieczystej;
– obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowej willi na sprzedaż lub/i kredytu na zakup skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się na prezentację. WGN pomaga bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży zapewnia obsługę notarialną.