Luksusowa willa na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna willa do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 347 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 1 151 m2. We wnętrzu oferowanej na sprzedaż luksusowej willi znajdziemy siedem pokoi na dwóch kondygnacjach. Ekskluzywna willa do sprzedaży dedykowana jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym najwyższego poziomu bezpieczeństwa, komfortu, wygody oraz prestiżu. Luksusowa willa na sprzedaż oddana do użytkowania w 2010 roku z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnej willi do sprzedaży ustalona została na 1,75 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 5 043 zł/m2. Rynek wtórny.
Luksusowa willa na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Cena luksusowej willi na sprzedaż zawiera kompletne wyposażenie widoczne na zdjęciach łącznie z meblami. Ekskluzywna willa do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim starannie zadbanym ogrodem. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej willi tworzą:
NIŻSZA KONDYGNACJA: kotłownia + jadalnia + spiżarnia + sypialnia + hall + wiatrołap + dwustanowiskowy garaż + pomieszczenie gospodarcze + pokój dzienny + kuchnia + wc + garderoba
WYŻSZA KONDYGNACJA: gabinet + hall + 2 garderoby + 2 sypialnie + pokój gościnny + 2 łazienki.
Ekskluzywna willa do sprzedaży imponuje również doskonałą lokalizacją. Zapraszamy na prezentację i zachęcam do zakupu tej ekskluzywnej willi. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.