Luksusowa willa na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna willa do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu, dzięki czemu dedykowana jest osobom nie uznającym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wygodę. Luksusowa willa na sprzedaż wykończona z materiałów najlepszego sortu. Cena – 850 000 zł (4 359 zł/m2). Ekskluzywna willa do sprzedaży z rynku wtórnego w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia 195 m2 obejmuje 4 pokoje na 2 kondygnacjach. Duża działka rozciąga się na 1 290 metrach mkw. Standard deweloperski.
Luksusowa willa na sprzedaż zachwyca swoją unikatową lokalizacją w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, wśród lasów i łąk. To znakomite miejsce pod rekreacyjne cele zamożnych mieszkańców miast dużych miast aglomeracji śląskiej, Katowic oraz Częstochowy.
Ekskluzywna willa do sprzedaży poszczycić się może przepiękną antresolą. Osoby zmotoryzowane docenią dwustanowiskowy garaż. Luksusowa willa na sprzedaż olśniewa przepięknie zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym układem pomieszczeń: salon + jadalnia + kuchnia + 3 sypialnie + łazienka + garderoba + pomieszczenie gospodarcze + taras + strefa SPA. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zakupu ekskluzywnej willi. W razie wszelkich pytań (luksusowa willa na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl
Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej willi. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.