Luksusowa willa o powierzchni 300 m2 w okolicach Oświęcimia (śląskie) w cenie 1 450 000 zł na sprzedaż. Ekskluzywna willa w zabudowie wolno stojącej wybudowana w 2012 roku na działce o powierzchni 3 200 m2. Luksusowa willa nadaje się do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek nakładów finansowych.
Najważniejsze atuty ekskluzywnej willi to na pewno nowoczesny design, luksusowe wnętrza, najlepszej jakości materiały wykończeniowe oraz zadbana duża działka w spokojnej okolicy. Luksusowa willa wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak na przykład wentylacja mechaniczna z rekuperatorem, centralny odkurzacz, instalacje elektryczne z wykorzystaniem technologii LCN, instalacja Multiroom w każdym pokoju, ogrzewanie ścienne i podłogowe etc.
Ekskluzywna willa wykończona z najlepszej jakości materiałów (granit, palisander). Luksusowa willa ekonomiczna w utrzymaniu dzięki między innymi zainstalowanemu oświetleniu LED-owemu. Ekskluzywna willa znajduje się w dobrym punkcie komunikacyjnym. Dojazd do Katowic to ok. 30 km. W pobliżu pełna infrastruktura w postaci szkół, przedszkoli, sklepów. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy.
Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Licencja zawodowa – 18454. (120-13425)
**oferta archiwalna**
You must be logged in to post a comment.