Luksusowa willa na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna willa do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 1 690 000 zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 5 452 zł/m2. Luksusowa willa na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej pochodzi z rynku wtórnego. Ekskluzywna willa do sprzedaży zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 310 m2 na okazałej działce liczącej 2223 m2. Wnętrze luksusowej willi na sprzedaż składa się z 8 pokoi rozłożonych na 1 kondygnacji. Rok budowy – 1999. Ekskluzywna willa do sprzedaży adresowana jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i europejski poziom życia, jakie ona gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.
Luksusowa willa do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna willa na sprzedaż olśniewa prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Luksusowa willa do sprzedaży imponuje zadbaną i zagospodarowaną działką. Ekskluzywna willa na sprzedaż poszczycić się może ponadczasową stylizacją wnętrza według indywidualnego projektu:
PIETRO:
– 4 pokoje;
– pokój;
– taras;
– łazienka;
– toaleta;
– pralnia;
– sauna.
Luksusowa willa do sprzedaży poszczycić się może także przepięknym ogrodem. Ekskluzywna willa na sprzedaż zapewnia domownikom najwyższy stopień komfortu, wygody (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwa. Cena luksusowej willi do sprzedaży podlega wciąż negocjacjom. Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację tej ekskluzywnej willi do sprzedaży. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ok. 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.