Przegląd polskich luksusowych rezydencji wystawionych na sprzedaż w 2020 roku

5/5 - (1 vote)

Sektor sprzedaży domów w Polsce jest uważany za jeden z najbardziej stabilnych na rynku. Polacy coraz częściej traktują zakup domu jako inwestycje kapitału. Ze względu na bogacenie się coraz większym zainteresowaniem cieszą się luksusowe rezydencje, często w bardzo prestiżowych lokalizacjach.

Luksusowa rezydencja to nie tylko doskonała lokalizacja ale przede wszystkim najwyższej klasy materiały budowlane i wykończeniowe, klasyczny designie i nowoczesne technologie. Luksusowe domy to także szereg udogodnień dla mieszkańców. Prywatny basen, sauna czy nawet boisko nie są już ekscentrycznymi życzeniami a czymś oczywistym. WGN jako międzynarodowy koncern obrotu nieruchomościami w trakcie swojej prawie 30 letniej obecności na rynku przeprowadził setki transakcji na rynku premium. Dzięki doświadczeniu i bogatej bazie ofert WGN jest niekwestionowanym liderem obrotu najbardziej luksusowymi nieruchomościami. Poniżej przedstawiamy przegląd wyróżniających się luksusowych rezydencji na polskim rynku w 2020 roku.

 

 

Niezwykła rezydencja o powierzchni 553 mkw znajduje się w Łodzi. Przestronny dom w stylu angielskim został zbudowany z cegły i wykończony białą stolarką okienną posiadającą szprosy. Aranżacja stylowych wnętrz w stylu angielskim dopracowana została ze szczególną dbałością o każdy szczegół i detal, a przestronne wnętrza wykończone zostały z najwyższej jakości materiałami. Luksusowa rezydencja składa się z trzech salonów, jadalni, czterech sypialni, trzech łazienek, dwóch kuchni, prywatnej biblioteki. Wewnątrz znajdują się dwa klimatyczne angielskie kominki. Elementem wyróżniającym dom jest piękny duży hol z szerokimi schodami w stylu kolonialnym. Cały dom okolony jest dużym, zadbanym ogrodem o powierzchni ok.200m2.

 

 

Nowoczesna willa została wybudowana w 2018 roku w nowoczesnej technologi i wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni ok. 250 m2 składa się z salonu z kominkiem, przestronnej kuchni, gabinetu, trzech sypialni i salonu kąpielowego. Z salonu wyjście do ogrodu i do części rekreacyjnej z basenem o wymiarach 10m x 3,75m, z podgrzewaną pompą ciepła wodą oraz zewnętrznym jacuzzi. Przy basenie znajduje się domek ogrodowy, murowany, z w pełni wyposażoną kuchnią, salonikiem i toaletą. Willa znajduje się na przepięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2400 m2 z własną studnią głębinową do zraszaczy i podlewania ogrodu.

 

 

Luksusowa willa znajdująca się na Mazurach o powierzchni 509,11 mkw łączy w sobie uroki sielskiej nieruchomość z nowoczesnymi rozwiązaniami. Składa się z przestronnego holu, salonu z kominkiem, jadalni, kuchni, gabinetu, czterech sypialni, pokoju bilardowego, pokoju rekreacyjnego z łazienką aktualnie pełniący rolę mini-siłowni z atlasem, trzech łazienek (w tym jedna w formie pokoju kąpielowego oraz kilku pomieszczeń gospodarczych. Elementem wyróżniającym nieruchomość są panoramiczne okna z widokiem na ogród natomiast z balkonów widać jezioro Ełckie. Działka i otoczenie domu to zaprojektowany i założony przez specjalistyczną firmę ogród o powierzchni ok. 3600 m2. Część ogrodu stanowi starodrzew iglasty, trawniki i rabaty ozdobne. Na pozostałej części dwa stawy rekreacyjne i własny port ze slipem na łodzie.

 

Willa o powierzchni 301,4  mkw znajdująca się w Warszawie jest idealną propozycją dla dużej rodziny. Praktyczny i wygodny rozkład pomieszczeń oraz wyróżnia się ciekawa i niestandardowa bryła czynią tą ofertę wyjątkową. Wielkim atutem jest wydzielona część do pracy (pracownia lub biuro) o łącznej powierzchni 33 m2., która jest wykonana z najwyższej klasy materiałów oraz urządzona stylowo i gustownie. Duże przeszklenia zapewnią nie tylko dużą ilość naturalnego światła, ale także sprawiają, że ten luksusowy dom staje się bardziej energooszczędny. Willa znajdująca się na działce o powierzchni 652 mkw składa się łącznie z 9 pokoi. Jest to wyjątkowa oferta, ponieważ willa znajduje się na pięknej, zielonej działce zaledwie kilka minut jazdy samochodem od centrum Warszawy.

 

 

Nowoczesna posiadłość powstała na działce o powierzchni 8800 mkw. Luksusowa rezydencja składa się z przestronnego salonu z panoramicznym oknem wychodzącym na ogród, otwartej kuchni, gabinetu, czterech sypialni, trzech łazienek i przestrzeni gospodarczych (garderoby, suszarnie). Całość wykończona jest najwyższej klasy materiałami, a pełnej elegancji dopełnia luksusowe oświetlenie Artemide nadając wyrafinowanym wnętrzom nowoczesności i prestiżu. Częścią willi jest przestronny basen o wymiarach 4m x 12m i głębokości 1,5m, który jest w pełni zautomatyzowany i posiada dodatkowe wyposażeniem takie jak: gejzer, przeciwprąd, system wentylacji oraz oświetleniem LED.