Ekskluzywny dom do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy dom na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 223 m2. Ekskluzywny dom do sprzedaży wystawiono w dobrze skalkulowanej cenie 1 575 000 zł, czyli 8 246 zł/m2. Luksusowy dom na sprzedaż z rynku wtórnego o 3 kondygnacjach i wygodnej powierzchni 191 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny dom do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowy dom na sprzedaż z 1995 roku. 5 pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.
Luksusowy dom na sprzedaż wyróżnia się przestronnym i słonecznym wnętrzem zapewniającym przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie. Ekskluzywny dom na sprzedaż zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie swoich mieszkańców:
– 5 pokoi;
– 2 łazienki;
– 2 kuchnie.
Wysokie sufity i duże okna zapewniają doskonałe nasłonecznienie wnętrz, tworząc jasne i przestronne przestrzenie, które sprzyjają relaksowi i codziennemu życiu. Wnętrza są wykończone z dbałością o szczegóły i przy użyciu wysokiej jakości materiałów.
Luksusowy dom do sprzedaży poszczycić się może przepiękną i starannie zagospodarowaną działką, oferując miejsce na relaks i odpoczynek. Osoby posiadające samochód na pewno docenią garaż. Ekskluzywny dom na sprzedaż adresowany do majętnych rodzin z dziećmi oraz zamożnych osób ceniących prywatność i ciszę. Na osobną uwagę zasługuje tu na pewno przepiękny ogród, który jest prawdziwą, zieloną oazą. Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu do sprzedaży zamyka atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe (sklepy, markety, punkty usługowe, dyskonty znanych sieci, restauracje, stacje paliw, gabinety lekarskie). Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych umożliwia aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i malowniczą. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczącego oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego domu lub chcieliby uzyskać więcej informacji na jego temat, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.