Luksusowy apartament do sprzedaży o powierzchni 60,70 m2 (3 pokoje) mieszczący się na II piętrze, w 5 kondygnacyjnym budynku, w Częstochowie za cenę 250 000 zł.
Rozkład pokoi w apartamencie: salon + balkon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój.
Apartament po kapitalnym remoncie, wykończony do wysokiego standardu – na podłogach w pokojach i przedpokoju parkiet, w pozostałych pomieszczeniach terakota. W trakcie prac remontowych wymieniono również instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną oraz stolarkę drzwiową i okienną. Ściany w gładzi gipsowej.
Luksusowy apartament znajduje się w otoczeniu bujnej zieleni, cisza, spokój. Nieopodal infrastruktura w postaci szkoły, licznych sklepów, placów zabaw etc. Zakup lub najem apartamentu przez Agencję WGN to: bezpieczeństwo transakcji, dobra cena, elastyczne podejście, rabat u notariusza. Możesz skorzystać z: opieki prawnej przy transakcji, kupna bez prowizji, wsparcia wykwalifikowanych negocjatorów, pomocy w uzyskaniu najlepszego na rynku kredytu hipotecznego. (188-785)
**oferta archiwalna**
You must be logged in to post a comment.