Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na II piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 78 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 577 zł/m2, co daje 669 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje już od przekroczenia progu gustownie zaaranżowanym wnętrzem w eleganckim stylu:
– salon;
– 2 sypialnie;
– jadalnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– korytarz.
Słoneczne, jasne przestrzenie sprawiają, że każdy dzień zaczyna się tu pełny optymizmu. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży może pochwalić się atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, punktów usługowych, marketów, dyskontów, placów zabaw, parków, siłowni. Osoby posiadające samochód mogą parkować na podwórzu. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.
Kontakt:
e-mail: majewski.patryk@wgn.pl

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.