Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1,9 mln zł i powierzchnia 77,2 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 24 611 zł/m2.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje kompletne umeblowanie i wyposażenie. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy funkcjonalna komórka lokatorska. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce postojowe. W częściach wspólnych znajdziemy siłownię, SPA, basen i plac zabaw. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: 2 sypialnie + taras + aneks kuchenny + przedpokój + salon + łazienka z wc. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nobilitującą lokalizacją na terenie słynnego kompleksu mieszkalnego nad morzem, przy promenadzie i z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.
Kontakt:
e-mail: l.leibasz@wgn.pl

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.