Ekskluzywny apartament 3-pokojowy o powierzchni 64,4 m2 we Wrocławiu (dolnośląskie) w cenie 375 000 zł na sprzedaż. Luksusowy apartament usytuowany jest na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1989 roku. Ekspozycja okien w kierunkach: wschód – zachód. Ekskluzywny apartament objęty słynnym i popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura płaci tylko sprzedający.
Dużą zaletą luksusowego apartamentu jest jego atrakcyjna lokalizacja na terenie cichego, spokojnego i zielonego osiedla. Nieopodal liczne sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, las. Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + balkon + 2 sypialnie + kuchnia + przedpokój + łazienka + wc. Do luksusowego apartamentu przynależy komórka lokatorska w piwnicy o pow. 2,79 m2.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu wykończone w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie przy wykorzystaniu jedynie materiałów najlepszej jakości. W budynku znajduję się pralnia i rowerownia. Cena luksusowego apartamentu podlega indywidualnej negocjacji. Serdecznie zapraszam na prezentację.
Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15931)
**oferta archiwalna**



