Luksusowe apartamenty we Wrocławiu – gdzie je kupisz?

Rate this post

Wrocław obfituje wręcz w nowoczesne inwestycje deweloperskie. Nowych, luksusowych mieszkań na sprzedaż przybywa z każdym rokiem. Dzięki temu oferta na rynku jest naprawdę bogata.
Deweloperzy bardzo chętnie budują we Wrocławiu swoje inwestycje. Powstają one praktycznie we wszystkich dzielnicach miasta, dzięki czemu wybór jest naprawdę spory.
Poniżej prezentujemy kilka wybranych inwestycji, które naszym zdaniem godne są uwagi.

OLIMPIA PORT
To nowoczesne osiedle powstało koło Sępolna, w sąsiedztwie Odry. Dużym atutem inwestycji jest bliskość centrum – zaledwie 6 km. Do dyspozycji mieszkańców są tutaj podziemne garaże, winda oraz całodobowa ochrona. Nie brakuje takich udogodnień jak place zabaw dla najmłodszych mieszkańców, ścieżki rowerowe czy osiedlowy fitness. Okolica jest cisza i spokojna, dzięki czemu mieszkańcy mają zapewnione maksimum prywatności.
Niewątpliwym atutem jest tutaj właśnie lokalizacja. Niedaleko osiedla znajduje się nie tylko wspaniała Odra, ale również Stadion Olimpijski, Park Szczytnicki czy Hala Stulecia. Mieszkańcy mają więc możliwość szybkiego przemieszczenia się w jedne z najciekawszych rejonów miasta.
Na uwagę zasługuje oryginalna architektura budynku, dzięki której z każdego mieszkania roztacza się widok na Odrę. Na dachach dostępne są tarasy widokowe, na które wstęp mają jedynie mieszkańcy osiedla. Deweloper zadbał o wielopoziomowy system bezpieczeństwa, w tym o wideodomofony. Wszystko to sprawia, że Olimpia Port to inwestycja bez dwóch zdań zasługująca na uwagę kupujących.

BOTANICA RESIDENCE
Botanica Residence to wspaniały apartamentowiec, który mieści się w ścisłym sercu Wrocławia. Niebanalna, szklana elewacja dodaje budynkowi prestiżu i elegancji. To inwestycja stworzona z myślą o najbardziej wymagających kupujących i najemcach, gdyż część budynku stanowi biurowiec. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja blisko Ogrodu Botanicznego.
Budynek jest w całości klimatyzowany. Na parterze znajduje się portiernia. Ciekawym elementem są panoramiczne windy, dodające całej inwestycji jeszcze większego charakteru. Na dziedzińcu, wewnątrz inwestycji, znajduje się plac zabaw dla dzieci. W podziemiu natomiast wybudowano podziemne garaże. Apartamenty są tu dostępne w powierzchni od 28 do nawet 150 metrów kwadratowych. Wśród nich wyróżnić należy 14 ekskluzywnych penthouse’ów.
Botanica Residence to naprawdę luksusowa inwestycja mieszkaniowo-biurowa.

AURA
Inwestycja Aura wyraża się zasadniczo w samej swojej nazwie. Osiedle jest bardzo klimatyczne, a budynek zachwyca swoją nietuzinkową architekturą. Osiedle charakteryzuje się niską zabudową. Dzięki temu mieszkańcy mają większe poczucie komfortu i prestiżu. Mieszkania dostępne są w bardzo różnorodnym metrażu i rozkładzie pomieszczeń, dzięki czemu każdy kupujący znajdzie tutaj mieszkanie, które będzie odpowiadało jego indywidualnym preferencjom. Na terenie osiedla znajdują się elementy małej architektury, place zabaw dla najmłodszych, fontanny itp. Nie zabrakło również komórek lokatorskich i wózkowni. Niewątpliwym atutem jest bliskość punktów handlowo-usługowych, szkoły, przedszkola, apteki, poczty itp.
Spokojna okolica, duża ilość terenów zielonych oraz bogato rozwinięta infrastruktura osiedla zdają się stanowić idealne połączenie i świetne miejsce do życia.

We Wrocławiu nie brakuje tego typu wspaniałych inwestycji. Wiele oddanych będzie do użytku jeszcze pod koniec 2016 roku oraz w 2017 roku. Warto obserwować rynek, ponieważ deweloperzy inwestują coraz to ciekawsze inwestycje mieszkaniowe. Są one przy tym bardzo zróżnicowane, dzięki czemu każdy kupujący będzie mógł dopasować do siebie ofertę, która najbardziej odpowiada na jego oczekiwania.

Magdalena Paluch
Ekskluzyw.pl