MENUMENU

Apartament do sprzedaży Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Kamienica o 2 kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 5 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, parterze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 450 000 złotych (3 856 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 116,7 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim funkcjonalnym i przemyślanym rozkładem pomieszczeń obejmującym: pokój dzienny + 4 pokoje + jadalnię + 2 łazienki + 2 aneksy kuchenne + przedpokój. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o bardzo ciekawych rozwiązaniach architektonicznych i aranżacyjnych. Królują spokojne i miłe dla oka kolory. Luksusowy apartament na sprzedaż bezczynszowy. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy: piwnica + garaż + ogród. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ogromnym potencjałem oraz niskimi kosztami eksploatacji. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-466)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl

Apartament do sprzedaży Mazury